Urodziny dla dzieci

Spraw swojemu dziecku niezapomniany prezent

Chcesz, aby urodziny Twojego dziecka były niepowtarzalne i wyjątkowe? „Jedyneczka” ma dla Ciebie idealne rozwiązanie, które usatysfakcjonuje każdego malucha.

Urodziny tematyczne

Zorganizujemy niezapomniane przyjęcie urodzinowe pełne atrakcji, którego motywem przewodnim będzie temat wybrany przez Twoje dziecko! Nasza kadra zadba o dobre humory małego solenizanta i jego gości, zapewni im wspaniałą zabawę oraz pyszny poczęstunek!


Jak wyglądają urodziny? Wspólnie ustalamy termin i motyw przewodni urodzin Twojego dziecka. Jeżeli masz jakieś specjalnie życzenie np. żeby na przyjęciu pojawił się ulubiony super bohater dziecka poinformuj nas o tym, jesteśmy elastyczni. Jubilatem i jego goścmi zajmują się doświadczone animatorki z wykształceniem pedagogicznym. Zapewniamy poczęstunek oraz soki i napoje zarówno dla małych gości jak i ich rodziców.

Nasza sala zabaw

Twoje dziecko i jego goście bawić się będzie w świeżo wyremontowanym lokalu nowopowstającego punktu przedszkolnego „Jedyneczka”. Dysponujemy trzema salami zabaw, zapleczem sanitarnym dostosowanym do potrzeb maluchów, ogrodem z mini placem zabaw, a także parkingiem dla rodziców. „Jedyneczka” zajmuje parter dwurodzinnego domu i zlokalizowana jest w Podjuchach (prawobrzeże) na ulicy Ciasnej 1/1 (wjazd od ulicy Granitowej) – 100m od skrzyżowania z Autostradą Poznańską.

Ceny imprez

Podane ceny są tylko przykładowe. Masz jakieś szczególne życzenia? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy idywidualną, skrojoną na miarę ofertę dostosowaną do potrzeb Twoich i Twojego dziecka.

Skontaktuj się z nami i sprawdź wolne terminy

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania i pomożemy zorganizować wymarzone urodziny dla Twojego dziecka.

Kontakt

Marta Rutkowska
ul. Ciasna 1/1, Szczecin
Telefon: 507 290 006